Taxiškola.cz – příprava na taxi zkoušky

Taxiškola.cz je především snaha Vám co nejvíce usnadnit přípravu a celkový průběh Vaší nové kariéry řidiče taxi. Naší prioritou je Vám pomoci k úspěšnému složení povinných taxi zkoušek z místopisu, právních předpisů a obsluhy taxametru. Taxiškola vám nabízí komplexní administrativní podporu jak na počátku Vaší profesní kariéry, tak v jejím průběhu. Zde se dozvíte, jak postupovat krok za krokem, aby jste co nejrychleji a nejefektivněji mohli začít provozovat taxislužbu.

Spojením taxiškoly s Nezávislým svazem provozovatelů taxislužby Vám nabízíme profesionální přístup podložený dlouholetou zkušeností členů výboru NSPT při provozování taxislužby a služeb s tím spojených, např. právní služby, poradenskou činnost, montáže a servis taxametrů atd.

Taxiškola je jediný projekt v ČR, který je schopen připravit uchazeče ve všech směrech a to nejen přípravou na zkoušku z místopisu a právních předpisů, ale i uvedením do reálného světa pražské taxislužby.

Nabízíme možnost využití nejen on-line testů i s výukovým programem obsluhy taxametru, ale i celodenní kurzy, které jsou zaměřeny pro začátečníky, kteří upřednostňují osobní přístup a možnost komunikace.

Napište nám

Taxiškola - příprava na taxi zkoušky